Check-in ve Check-out Politikamız

Otelimizde rezervasyonu bulunan misafirlerimizin otelimize giriş ve çıkış işlemleri ile ilgili politikamız şu şekildedir.

  • Odasına giriş yapmak isteyen misafirlerimiz için Check-in (giriş) saati 14:00 olarak uygulanır. 15 Mayıs – 30 Eylül tarihleri arası check-in saat 14:00 ile gece 03:00 arası yapılabilir. Bu tarihler haricinde check-in işlemi 14:00 ile gece 00:00 arasında yapılabilmektedir.
  • Odalarına giriş yapan misafirler için çıkış günü odadan en geç çıkış yani Check-out saati 12:00 dır. Misafirler eşyalarını odadan çıkartmak ve resepsiyona bırakmak koşulu ile otel ortak alanlarında zaman geçirebilir ve tüm otel imkanlarından faydalanabilir.
  • Otelimiz 18 yaş üstü yetişkin misafirlere hizmet vermektedir. 18 yaş altında bir misafir için check-in işlemi kesinlikle mümkün değildir.
  • Otelimiz misafir ağırlama politikası çerçevesinde 15 Mayıs – 30 Eylül tarihleri arasından aynı oda içerisinde 2 erkek misafir ağırlayamamaktadır.

Geç Check-out (çıkış) ve Erken Check-in (giriş) Politikamız

  • Check-out (çıkış) saatimiz olan 12:00 sonrası çıkış yapmak isteyen misafirlerimiz oda müsaitliği olması durumunda oda günlük tutarının %50 ‘sini ödemek koşulu ile 18:00 ‘a kadar çıkış yapacak şekilde Late Check-out (Geç çıkış) hizmetimizden faydalanabilirler. Saat 12:00 ‘a kadar odasını boşaltmamış yani check-out (çıkış) yapmamış misafirlerimizin kredi kartlarından rezervasyon tutarının %50 ‘si oranında geç çıkış ücreti tahsil edilir ancak bu odada 18:00 ‘a kadar kalınabileceği anlamına gelmemektedir. Odaya yeni giriş var ise misafir odayı en kısa sürede boşaltmak zorundadır.
  • Check-in (giriş) saatimiz olan 14:00 öncesi odasına giriş yapmak isteyen misafirlerimiz odanın bir önceki günden boş olması yada odada bir önceki gün kalan misafirlerin erken çıkış yapmış olması ve odanın temizlenebilmiş olması durumunda odalarına erken giriş yapabilirler. Ancak bu durum giriş günü sabah saatlerinden itibaren belli olacaktır. Otelimize check-in (giriş) yapmak için 14:00 ‘dan önce gelen misafirlerimiz eğer erken giriş mümkün değil ise restoran, bar, havuz, jakuzi ve benzeri otel imkanlarımızdan faydalanabilir ve keyifli ortak alanlarımızda zaman geçirebilirler. Üstünüzü değiştirmek için soyunma kabinimiz ve ortak duş ve tuvaletimiz bulunmaktadır. Dilerseniz eşyalarınızı resepsiyona bırakarak Alaçatı turu yapabilirsiniz.