WELLNESS CENTER

Sauna, Hidroterapi Jakuzi, Masaj Terapisi, Topraklanma ve Dengelenme Küvetleri, Deniz Tuzu içeren Isıtmalı Ekolojik Yüzme Havuzu, Yoga – Meditasyon – Nefes dersleri ve otelimizin sahibi Enerji Terapisti Emre hocamızın Şifa Çemberleri, Farkındalık ve Enerji Terapileri eşliğinde Banana ‘da rahatlayacağınız, şifalanacağınız ve iyileşeceğiniz muhteşem bir deneyim yaşayabilirsiniz.

MASAJ TERAPİSİ

Masaj terapistimizin şifalı elleri sizi çok şaşırtacak. Yüz masajı, Refleksoloji ve Tüm Vücut Masajı seçeneklerimizi deneyebilirsiniz.

HİDROTERAPİ JAKUZİ

Hidroterapi (su masajı) özellikli SPA Jakuzimiz 10 – 37 derece arası istediğiniz sıcaklıkta ayarlanabilen su sıcaklığı ile tüm bedeninizi rahatlatır. Hem soğuk suyun şifalandırıcı özelliklerinden hem de sıcak suyun rahatlatıcı özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca bu dev jakuzi çok eğlenceli ve unutulmaz bir deneyim yaşatır.

SAUNA

En yüksek frekansa sahip Sedir Ağacı kullanılarak yapılan özel saunamız bahçemizde yetiştirdiğimiz Itır bitkisinin yapraklarının sakinleştirici etkisi ile birleşerek size çok rahatlatıcı bir deneyim yaşatır. Itır bitkisi doğal bir antideprasan ve rahatlatıcıdır.

EKOLOJİK ISITMALI HAVUZ

Deniz tuzu ile arındırılan Ekolojik havuzumuzun suyu güneş enerjisi ile ısıtılır. Ayrıca kuvars taşları arasından geçirilen suyun enerjisi yükseltilir. Girdiğinizde enerjiniz yükselecek ve çok şaşıracaksınız.

YOGA & MEDİTASYON VE NEFES TERAPİSİ

Haftanın belirli günleri düzenlediğimiz Yoga & Meditasyon ve Nefes Terapisi grup çalışmalarına katılarak tatilinizi renklendirebilir ve tatilinin boyunca enerjinizi yükseltebilirsiniz

ŞİFA ÇEMBERLERİ VE ENERJİ TERAPİSİ

Otelimizin sahibi Enerji Terapisti Emre hocamızın çeşitli özel cihazlar kullanarak yaptığı detaylı bedensel enerji ölçümleri ile çakralarınızın ve auranızın durumunu, enerji tıkanıklıklarını görebilir, bedeninizde eksik olan vitamin ve mineralleri öğrenebilir ve Kozmik Enerji seansları ile şifalanabilir ve dengelenebilirsiniz. Ayrıca Emre hocamızın çeşitli konularda düzenlediği şifa çemberleri ile hayatınıza bolluk, bereket, para, aşk, huzur ve mutluluk çekebilirsiniz.